Diyet Programları :

Yüz yüze Diyet :

Yüz yüze beslenme danışmanlığında görüşme öncesi ayrıntılı vücut analiziniz yapılarak ödem, yağ ve kas oranı gibi parametreler kan değerleriniz ile birlikte incelenerek size uygun beslenme programı oluşturulur. Bu beslenme programı tamamen bireysel ve yaşam tarzınıza göre hazırlanır. Haftalık olarak yaptığımız kontrollerimizde beslenme programınız değiştirilir.

1 Aylık Yüz Yüze Beslenme Programı
Size yönelik hazırlanmış 4 diyet listesi
4 Seans Yüz Yüze görüşme
Her seans detaylı vücut analizi
Özel tarifler ( size uygun yağ yakımını ve ödem atımını destekleyen )
Birebir Diyetisyen Takibi ve diyetisyeninizle iletişim
Kilo koruma Önerileri

Hazırsanız Başlayalım… Tıklanabilir Whatsapp linki

Nasıl Başlayacagız ?
Programa başlamadan önce son 6 ayda yapılmış kan testlerinizin olması gerekiyor. Bu testleriniz alanında uzman hekimler tarafından değerlendirildikten sonra programa başlayabiliriz. Sahip olunan vitamin mineral eksiklikleri veya metabolik bir rahatsızlık kilo kontrol süreçlerini tamamıyla etkiliyor.
Tiroid hormonları, TSH, T3-T4
Demir, Demir bağlama kapasitesi
Kolesterol, LDL ve HDL
Trigliserit
Ferritin
Açlık Kan Şekeri/Glukoz/Glikoz
İnsülin direnci/HOMA Değeri
B12 vitamini
D vitamini

Siz testlerinizi yaptırdıktan sonra hekiminiz de incelediyse artık başlayabiliriz. İlk görüşme beslenme programınızın tamamıyla size özgü hazırlanması için yaklaşık bir saat sürüyor. Bu görüşmede çalışma ya da okul düzeniniz , beslenme alışkanlıklarınız , sindirim düzeniniz , uyku düzeniniz tamamı değerlendiriliyor. Programınızı oluşturuyoruz ve sonra sizi kontrol görüşmelerimize bekliyoruz. Kontrol görüşmelerimizde ise sizin geri dönüşleriniz ve güncel vücut analizinize göre değişiklik yapıyoruz bu görüşmeler ise yaklaşık 20 dakika sürüyor.

Prev post

ONLİNE DİYET PAKETLERİ

Next post

Danışman Yorumları